WebDesign -
strony internetowe

Projektujemy i tworzymy nowoczesne i profesjonalne strony www – indywidualny projekt, CMS, gwarancja

Profesjonalna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu Twojej firmy w Internecie. Stworzymy dla Ciebie stronę www, która będzie skuteczna, funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie. Otrzymasz od nas indywidualny projekt, dostęp do CMS i gwarancję…

Stacjonujemy w Warszawie, ale współpracujemy z Klientami z całej Polski, a nawet zza granicy. Możesz zgłosić się do nas niezależnie od tego, gdzie mieszkasz lub prowadzisz biznes. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania, pomysły, wątpliwości. Dokonamy darmowej wyceny, a przy okazji dorzucimy celne podpowiedzi i porady.

Nasze podejście do WebDesignu

Każdy nowy projekt strony internetowej to dla nas wyzwanie, do którego podchodzimy z radością i kreatywnością. Pracę nad stroną www traktujemy, jako możliwość wykorzystania naszych umiejętności, szansę na wdrożenie nowinek technologicznych i topowych rozwiązań. Wszystko po to, by stworzyć produkt, z którego będziemy dumni, i który będzie skutecznie promował twoją markę.

Strony www projektujemy w technologii RWD i tworzymy mobilne wersje witryn. Wiemy, że liczba użytkowników serfujących po sieci w urządzeniach mobilnych stale rośnie, dlatego zadbamy o to, by Twoja strona wyświetlała się poprawnie na wszystkich rodzajach urządzeń.

WebDesign

Nie uznajemy półśrodków – zadowolenie naszych Klientów jest dla nas kluczowym celem i inspiracją do nieustannego rozwoju. Dlatego będziemy wspierać Cię na każdym etapie tworzenia strony www:

  • Przygotujemy indywidualne projekty graficzne strony głównej, pozostałych podstron i poszczególnych sekcji tematycznych.
  • Wdrożymy zaprojektowane elementy.
  • Przygotujemy kompletny serwis, oparty na intuicyjnym systemie zarządzania treścią.

Wszystkie nasze serwisy mają łatwy w obsłudze panel CMS, dzięki któremu możesz samodzielnie zmieniać treści na swojej stronie, dodawać zdjęcia, opisy i inne pliki, a także rozbudować witrynę o kolejne podstrony w przyszłości.

Od ponad 10 lat projektujemy i tworzymy solidne, nowoczesne i funkcjonalne strony www

System CMS do zarządzania stronami

Projektujemy strony internetowe w oparciu o różne platformy CMS. Mamy bogate doświadczenie w realizacjach na bazie systemu WordPress oraz TYPO 3. Spośród otwartych systematów właśnie te, według nas, sprawdzają się najlepiej.

Czas wykonania strony www

Czas kompletnej realizacji jest tak różny, jak różne mogą być strony. Oto orientacyjny czas potrzebny na wykonanie strony www:
Proste strony wizytówki – około 3 dni.
Bardziej złożone serwisy, które wymagają zaprojektowania oraz kodowania – do kilkunastu dni.
Rozbudowane strony z kilkunastoma lub kilkudziesięcioma podstronami – około 3-5 tygodni.

Cena strony internetowej

Pierwszym krokiem do stworzenia nowoczesnej, funkcjonalnej i dopasowanej do Twoich potrzeb strony www jest precyzyjne określenie Twoich potrzeb. Tylko na podstawie indywidualnych wytycznych możemy przygotować wycenę i projekt. Dlatego zapraszamy do kontaktu – chętnie porozmawiamy o potrzebach Twojej firmy, a potem wycenimy nasze działania i zaprojektujemy serwis internetowy szyty na miarę.

Mobilne strony www

Projektujemy nowoczesne strony www dostosowane do urządzeń mobilnych, a także indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Sklepy i strony internetowe stworzone w Broker Media charakteryzują się dużą szybkością, niezawodnością oraz zgodnością z wymogami Google.

Sklepy internetowe

Wysokiej jakości produkty czy usługi to połowa sukcesu sprzedażowego. Kolejną składową jest sklep internetowy stworzony z pasją, przy użyciu profesjonalnej wiedzy i doskonałych narzędzi. Taki, w którym klienci z przyjemnością zrobią zakupy – funkcjonalny, intuicyjny, przyjazny użytkownikom.

Tworzone przez nas sklepy są w pełni responsywne. Oznacza to, że szablon strony automatycznie dostosowuje się do rodzaju urządzenia i rozmiaru okna, umożliwiając wygodne i w pełni komfortowe korzystanie z serwisu. Nie ma znaczenia, czy Twoi klienci korzystają z komputera, tabletu czy smartfona.

Blogi

Jak wynika z badań zrealizowanych przez PBI (Polskie Badania Internetu), ponad 3 miliony Polaków regularnie czyta blogi.
Stworzymy dla Ciebie firmowy blog, który będzie doskonałym narzędziem do gromadzenia potencjalnych klientów i komunikowania się z nimi w bezpośredni sposób. Interesujące dla czytelników treści pomogą także znacząco zwiększyć sprzedaż usług i produktów.

Firmowy blog będzie doskonałym narzędziem, które pozwoli zgromadzić potencjalnych klientów i w bezpośredni sposób się z nimi komunikować. Dzięki interesującym dla czytelników treściom pomoże także znacząco zwiększyć sprzedaż usług i produktów.

Ostatnio wykonywane

Wykonaliśmy setki różnych realizacji; strony www, sklepy internetowe, projekty logo oraz materiały do druku.