Strony internetowe (Warszawa)

Projektujemy i tworzymy nowoczesne i profesjonalne strony www – indywidualny projekt i CMS, gwarancja.

projektowanie stron internetowych

 

Profesjonalna strona internetowa… to pierwszy krok do sukcesu Państwa firmy w internecie. Stworzymy dla Państwa stronę www, która będzie skuteczna oraz atrakcyjna pod względem wizualnym i technicznym. Jesteśmy agencją z Warszawy, ale obsługujemy Klientów z całej Polski, a także realizujemy projekty dla Klientów spoza granic naszego kraju. Wycena jest darmowa, a dodatkowo podpowiemy i doradzimy.

Obecnie trudno wyobrazić sobie dbającą o swój wizerunek firmę, która nie posiada własnej strony internetowej.

Jeżeli chcesz, aby Twoja strona wyróżniała się na tle konkurencji z branży, a co więcej: realizowała cele sprzedażowe i zachwycała designem: dobrze trafiłeś.

 

 

Zobacz portfolio

 

Każdy nowy projekt to dla nas wyzwanie, do którego podchodzimy z radością i kreatywnością, traktując pracę nad stroną www jako możliwość zaprezentowania naszych umiejętności, wdrożenia nowinek technologicznych i topowych rozwiązań, które zachwycą Twoją konkurencję i potencjalnych klientów. Mając na uwadze rosnącą ilość użytkowników, którzy przeglądają strony www na smartfonach i tabletach, projektujemy serwisy w technologii RWD oraz ich wersje mobilne, umożliwiającej poprawne wyświetlanie zawartości na wszystkich rodzajach urządzeń.

 

 

 

 

 

 

Jedyne, co ogranicza nas podczas realizowanie projektu to Twoje oczekiwania, dlatego zawsze proponujemy najnowocześniejsze rozwiązania, dostępne w określonym budżecie i ramach czasowych wyznaczanych przez przyjęty harmonogram. Ponieważ budowa strony www to jedna z najważniejszych inwestycji każdej firmy, pomagamy naszym klientom optymalizować budżet na jej przygotowanie tak, aby efekt zadowalał wszystkich zainteresowanych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu wiemy, że najtańsze rozwiązania często nie przynoszą pożądanych rezultatów, dlatego rekomendujemy inwestycje w sprawdzone, w pełni bezpieczne i nowoczesne technologie.

Budowa firmowej strony to poważne wyzwanie wymagające odpowiednich kompetencji i doświadczenia, dlatego naszych klientów wpieramy na każdym etapie projektu. Zaczynając od przygotowania propozycji indywidualnych, dopasowanych do Twoich potrzeb, projektów graficznych strony głównej serwisu oraz podstron poszczególnych sekcji tematycznych, poprzez ich wdrożenie, aż do przygotowania kompletnego serwisu opartego na intuicyjnym i systemie zarządzania treścią. Wszystkie nasze serwisy posiadają łatwy w obsłudze panel CMS, dzięki któremu możesz samodzielnie zmieniać treści na swojej stronie.

 

Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju stronę www.

Planujesz pozycjonowanie strony ?

 

strony internetowe

Czy wiesz, że 68 % internautów po kilku sekundach opuszcza przeglądaną stronę www. Wiesz dlaczego tak się dzieje? My tak! Swoja wiedzę i wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w tworzeniu nowoczesnych oraz profesjonalnych serwisów internetowych, przyciągających uwagę stron www. Jak pokazują liczne badania, dzięki odpowiednio stworzonej i zoptymalizowanej witrynie możesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów aż o 73%! Zaufaj profesjonalistom, już dziś poproś o wycenę swojego projektu, a my zrobimy resztę! Zapraszamy.

 

 

Cena strony internetowej?

Nie uznajemy półśrodków – zadowolenie naszych Klientów jest dla nas kluczowym celem i inspiracją do nieustannego rozwoju. Znajomość najnowszych trendów pozwala nam na przygotowanie zachwycających designem i funkcjonalnością stron, perfekcyjnie przystosowanych do potrzeb kampanii Google. Tworzone przez nas strony www w pełni responsywne. Oznacza to, że bez względu na to czy Twój klient otworzy stronę korzystając z komputera, tabletu czy smartfona, jej wygląd i układ automatycznie dopasują się do okna, co znacząco zwiększy komfort przeglądania. Koszt wykonania strony www zaczyna się od 2500zł netto. W tej cenie Klient otrzymuje indywidualnie zaprojektowaną wersję strony, zwana zazwyczaj „wizytówką”, która zawiera kilka podstron z informacjami o firmie, jej produktach lub usługach oraz sposobem kontaktu wraz z mapą dojazdu.

 

Należy pamiętać, że profesjonalnie wykonana strona www, jest wizytówką Państwa firmy i jednocześnie inwestycją, która się zwraca! Funkcje, w które ma być wyposażona witryna internetowa, mają bezpośrednie przełożenie na koszt jej wykonania. Dlatego właśnie zawsze omawiamy z Klientem wszelkie możliwości i staramy się dobrać produkt na miarę obecnych i przyszłych potrzeb firmy. Cena stron www może być tak różna, jak różne są potrzeby Klientów oraz serwisy internetowe – dlatego koszt może wynieść 2000 złotych, ale również 5000 zł, 10 000 zł oraz wiele więcej. Jesteśmy pewni, że nasza oferta cenowa jest atrakcyjna oraz konkurencyjna – dlatego zapraszamy do kontaktu z nami, a my wycenimy i podpowiemy Państwu gratis.

Etapy realizacji

1) Pierwszym etapem naszej pracy jest analiza potrzeb Klienta oraz wycena wykonania witryny internetowej.

2) Drugi etap to przedstawienie koncepcji i umowa.

3) W trzecim etapie Klient otrzymuje projekt graficzny strony głównej do akceptacji i jest możliwość zmian oraz poprawek. Następnie grafik przygotowuje projekty podstron, które przesyłamy Klientowi również do akceptacji oraz w celu zmian i poprawek.

4) Jednym z ostatnich etapów są prace programistyczne oraz testowanie wykonanej strony internetowej  i uzupełnianie.

5) Na końcu zapewniamy wsparcie techniczne. Na wykonane strony internetowe udzielamy gwarancji.

 

Czas wykonania strony www

Czas kompletnej realizacji  jest tak różny, jak różne mogą być strony. W przypadku prostych stron „wizytówek” potrzebujemy 1-1,5 tygodnia. Zaś w przypadku serwisów, które wymagają zaprojektowania oraz kodowania kilku, kilkunastu podstron, czas jaki potrzebny jest na realizację może wynieść 1 – 1,5 miesiąca. Decydując się na rozbudowany serwis internetowy z kilkudziesięcioma podstronami, kilkoma formularzami, dodatkowymi językami oraz innymi indywidualnymi rozwiązaniami, czas realizacji może wynieść 1,5 – 2 miesiące lub więcej. Klient otrzymując od nas wycenę, jest informowany o przewidywanym czasie realizacji.

 

Poniżej przykładowe projekty graficzne, które otrzymuje Klient do akceptacji i ma możliwość zmian, poprawek, aby finalny efekt był taki, jakiego oczekuje.

 

System CMS do zarządzania stronami 

Nasza agencja oferuje projektowanie stron internetowych w oparciu różne platformy CMS. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacjach na bazie systemu WordPress oraz TYPO 3. Spośród otwartych systematów właśnie te, według nas, sprawdzają się najlepiej. Posiadając na swojej stronie system CMS mamy możliwość edytowania jej zawartość nie znając się w ogóle kodu HTML/CSS. Ponieważ do edycji wykorzystywany jest bardzo łatwy w obsłudze i przejrzysty edytor wizualny, który najprościej można porównać np. do dobrze nam znanego Word’a, jednak system CMS daje o wiele więcej możliwości, niż możemy sobie wyobrazić myśląc o tworzeniu dokumentu. Zarządzanie stroną: Klient ma możliwość dodania nowych podstron oraz ich umieszczenia w menu, dodawania zdjęć, filmów, różnych plików np. PDF,  edytowania treści, zmiany danych w formularzach, zmiany adresu na mapie. Tak więc system daje prawie nieograniczone możliwości edycji witryny, a sposób jego działania jest bardzo intuicyjny i łatwy do nauczenia.

 

Tu przykład edytora WordPress

strony internetowe system cms

 

 

Jeśli szukają Państwo firmy z Warszawy, która wykona nowoczesną i profesjonalną stronę internetową, dostosowaną do urządzeń mobilnych (RWD) w atrakcyjnej cenie, zapraszamy do kontaktu z Broker Media. Chętnie się spotkamy i omówimy z Państwem szczegóły projektu oraz odpowiemy na pytania. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz kontaktu z nami. Pozdrawiamy Broker Media Warszawa

 

 

WDROŻENIE I REALIZACJA

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę!

dowiedz się więcej

SKUTECZNE STRATEGIE

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie!

dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWE ANALIZY

Wdrożenie systemu statystycznego nie polega wyłącznie na wstawieniu kodu Google Analytics! Aby skutecznie pozyskiwać Klientów, czasem trzeba ich lepiej poznać.

dowiedz się więcej

WYJĄTKOWE KREACJE

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.

dowiedz się więcej

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online