Agencja Social MediaProwadzenie i kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, YouTube

Popularność social media rośnie lawinowo od kilku lat. Taki trend stanowi wyjątkową szansę na rozwój Twojego biznesu, wzrost sprzedaży oraz pozyskanie wielu lojalnych klientów!

Udowodnimy Ci, że przy użyciu nowoczesnych narzędzi internetowych skutecznie zbudujesz przewagę konkurencyjną.

4 z 7 najczęściej odwiedzanych stron internetowych to strony social media! Wśród nich znalazły się m.in. Facebook i Youtube. Aż dwie trzecie całej populacji internautów regularnie odwiedza portale społecznościowe!

To właśnie na Facebooku, Instagramie i Twitterze znajdują się Twoi potencjalni klienci, do których nie udało Ci się dotrzeć w inny sposób! To ogromna szansa! To, czy efektywnie ją wykorzystasz zależy już tylko od Ciebie.

Oferując swoje usługi poprzez kanały mediów społecznościowych zaczynasz być widoczny dla ludzi, którzy zapewne w innych okolicznościach nie mieliby szansy poznać Twoich usług i produktów.

Ciekawe treści publikowane na Twoim profilu skutecznie przyciągają uwagę nowych odbiorców, czekających na interesujące ich artykuły i dyskusje.

Social media to dialog. Współcześni internauci szukają czegoś więcej poza kolorowym logotypem, agresywną reklamą bannerową, czy ogromnym billboardem w centrum miasta. Dając im przestrzeń do bezpośredniego kontaktu i możliwość swobodnego wyrażania opinii – wygrywasz!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

prowadzenie-Social-Media

Dzięki naszej wszechstronnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu:

  • pomożemy Ci w założeniu i profesjonalnym prowadzeniu firmowego konta na Facebooku, abyś mógł osiągać dokładnie takie cele, jakie zaplanowałeś.
  • Doradzimy w jaki sposób wybrać najlepiej brzmiącą nazwę, przygotujemy unikalne grafiki, pełen opis działalności i interesującą dla odbiorcy galerię zdjęć.
  • Przeprowadzimy kampanię reklamową przy udziale mediów społecznościowych.
  • Przeanalizujemy Twoje potrzeby i opracujemy strategię prowadzenia kampanii na Facebooku.
  • Stworzymy szerokie grono zaangażowanych odbiorców.

Nasz oferta:

  • Przygotowanie graficzne profili w Social Media; Facebook, Instagram, kanał YouTube, Google Plus…
  • Reklama na Facebooku, Instagramie, YouTube…
  • Prowadzenie profili firmowych na Facebooku, Instagramie…

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów wszystkie rozwiązania dostosowujemy elastycznie do Ich potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych. Jesteśmy otwarci na nowatorskie pomysły i nieszablonowe realizacje.

WDROŻENIE I REALIZACJA

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę!

dowiedz się więcej

SKUTECZNE STRATEGIE

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie!

dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWE ANALIZY

Wdrożenie systemu statystycznego nie polega wyłącznie na wstawieniu kodu Google Analytics! Aby skutecznie pozyskiwać Klientów, czasem trzeba ich lepiej poznać.

dowiedz się więcej

WYJĄTKOWE KREACJE

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.

dowiedz się więcej

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online