Chcesz dotrzeć do Klientów w centrum miasta, gdzie koszt reklamy stacjonarnej jest bardzo wysoki ? Wynajęcie przyczepy reklamowej może rozwiązać ten problem, ponieważ łatwo przykuwa wzrok i kosztuje mniej niż wynajęcie stacjonarnego billboardu w centrum. Przygotowanie przyczepy reklamowej na potrzeby kampanii to kwestia kilku dni, wiec niczego nie trzeba planować z wielotygodniowym wyprzedzeniem. Twoja reklama będzie widoczna, ponieważ przyczepę można ustawić w widocznych punktach miasta np w pobliżu dużych skrzyżowań czy przy ruchliwej drodze. Mobilność przyczep pozwala na prezentację reklamy o dowolnej porze dnia w wybranych punktach. W naszej ofercie jest możliwość wynajęcia przyczepy bez, lub z kierowcą i samochodem. Oferujemy również profesjonalne projekty graficzne. Zapraszamy do współpracy i prosimy o wysyłanie zapytań korzystając z formularza kontaktowego.

WDROŻENIE I REALIZACJA

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę!

dowiedz się więcej

SKUTECZNE STRATEGIE

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie!

dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWE ANALIZY

Wdrożenie systemu statystycznego nie polega wyłącznie na wstawieniu kodu Google Analytics! Aby skutecznie pozyskiwać Klientów, czasem trzeba ich lepiej poznać.

dowiedz się więcej

WYJĄTKOWE KREACJE

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.

dowiedz się więcej

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online