Logotyp – pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

broker mediaProjektowanie logo, identyfikacji wizualnej dla firm w Warszawie i całym kraju.

Pierwsze wrażenie odgrywa bardzo ważną rolę w wielu sytuacjach naszego życia. Gdy kogoś ważnego poznajemy, zawsze będziemy pamiętać pierwsze spotkanie i pierwsze myśli oraz okoliczności, które temu towarzyszyły.

Nie inaczej jest w biznesie – ludzie, którzy po raz pierwszy widzą logo jakieś firmy, często je zapamiętują i kojarzą z tą firmą. Aby jak najwięcej osób kojarzyło logo firmy, musi być ono chwytliwe, dobrze się kojarzyć i co najważniejsze, nawiązywać do nazwy firmy lub branży, w której ta firma działa.

 

 

 

 

Logo i branding to nasza specjalność

brandingO tym, jak ważne jest dobre logo dla działalności przedsiębiorstwa wiemy już od bardzo wielu lat. Projektując je, przywiązujemy wagę do detali, które mogą zwrócić uwagę klienta i przyciągnąć go do Twojej firmy.

Nad projektami pracują doświadczeni graficy, którzy zaprojektowali już bardzo wiele znaków firmowych. Jeśli chcesz zobaczyć nasze prace, zapraszamy do zapoznania się z portfolio.

 

 

wizerunek firmyWykonujemy logotypy zarówno dla dużych firm z pełną księgą znaku, jak i współpracujemy  z bardzo niedużymi przedsiębiorstwami prowadzonymi przez młodych ludzi. Możemy też zaprojektować logo na bloga lub inną, prywatną stronę internetową.

Skrupulatność i terminowość – właśnie to nas charakteryzuje. Zapraszamy do współpracy. Zaprojektujemy logo dla Państwa firmy. Broker Media Warszawa

 

 

 

                                                                                                Przykładowe realizacje logo

 

broker-loga

 

 

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie wykonamy dla Państwa profesjonalne logo oraz identyfikację wizualną. Pozdrawiamy Broker Media Warszawa – Zobacz naszą ofertę odnośnie projektów logo w Warszawie

 

 

WDROŻENIE I REALIZACJA

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę!

dowiedz się więcej

SKUTECZNE STRATEGIE

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie!

dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWE ANALIZY

Wdrożenie systemu statystycznego nie polega wyłącznie na wstawieniu kodu Google Analytics! Aby skutecznie pozyskiwać Klientów, czasem trzeba ich lepiej poznać.

dowiedz się więcej

WYJĄTKOWE KREACJE

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.

dowiedz się więcej

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online