O nas

Jesteśmy
agencją
interaktywną
z warszawy
do usług!

Jeżeli chcą Państwo wiedzieć nie tylko co robimy, ale również jak pracujemy, aby zwiększyć zyski naszych Klientów, to serdecznie zapraszamy.

Broker Media to Agencja Interaktywna z Warszawy, która tworzy kreatywne rozwiązania oraz skuteczne strategie marketingowe. Nasz wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klientów z różnych rynków i niemalże każdej branży, pozwala na wykorzystanie zdobytej przez lata wiedzy w taki sposób, aby zapewnić skuteczne osiągnięcie założonego celu. Jesteśmy zespołem ludzi dla których marketing i internet to pasja. Dzięki temu łączymy doświadczenie i kreatywność z najnowszą technologią – tworząc niekonwencjonalne rozwiązania marketingowo-biznesowe. Podchochodzimy do każdego zlecenia indywidualnie i stale poszukujemy niestandardowych rozwiązań, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Szczególne powody do satysfakcji daje nam fakt, że większość naszych Klientów dotarła do nas drogą polecenia, a 80% obecnych firm współpracuje z nami od kilku lat. Nasza praca to przede wszystkim partnerstwo i zaangażowanie we współpracy z Klientami! Zapraszamy tel.: 884701705

11 lat
doświadczenia

350+
zrealizowanych projektów

150+ 
Zadowolonych Klientów

Nasz zespół

Czyli ludzie którzy pracujący w Broker Media. To właśnie Oni tworzą tą firmę i są najważniejsi. Nasz zespół to młodzi i utalentowani ludzie dla których praca w tej branży jest pasją, a dzięki połączeniu z kadrą mającą ogromne doświadczenie tworzymy nieszablonowe koncepcje i stale szukamy nowszych i lepszych rozwiązań osiągając coraz lepsze wyniki.

Nasze ulubione cytaty: ,,By osiągnąć sukces należy najpierw nastawić na to swój umysł, a w sercu mieć wiarę w swoje możliwości” Ponieważ nie wolno się poddawać i zawsze jest coś co można zrobić lepiej. Oraz ,,Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu” Ponieważ lubimy niestandardowe rozwiązania. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Zaufali nam

Nasze referencje

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online