marketing szeptany Agencja

 

Nasza oferta marketingu szeptanego jest skierowana do wszystkich firm zarówno tych małych jak i dużych korporacji międzynarodowych.
Najpierw poznamy Państwa firmę, a następnie przyciągniemy uwagę konsumentów i poprowadzimy konwersację oraz wzbudzimy chęć i zaufanie do Państwa marki i produktu.

To my znajdziemy odpowiednie miejsca do rozmów o Państwa produktach i usługach. Nie będziemy usuwać negatywnych opinii o Państwa marce, ale skutecznie wyprzemy je argumentami, a także pozytywnymi komentarzami.

 

Oferujemy kompleksową obsługę marketingu szeptanego, buzz marketingu. Nasza obsługa, to nie tylko wstawienie tekstu ale dokładne zapoznanie się z marką, produktem, lub usługą i skuteczne prowadzenie dyskusji.

Realizujemy kampanie od kilku wpisów w miesiącu do kilku tysięcy – dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z wieloma ekspertami w tej dziedzinie. Nasze umowy gwarantują pełną anonimowość i poufność powierzonego zlecenia. Działamy dla firm z całej Polski, a w tym Warszawy oraz okolic.
Co można osiągnąć?

  • Budowa wizerunku i rozpoznawalności marki, firmy
  • Zwiększenie ruchu na stronie internetowej lub sklepie www
  • Zwiększenie sprzedaży produktów i usług
  • Nagłaśnianie event’ów i wprowadzanie nowych produktów
  • Zdobywanie naturalnych linków do strony
  • Prowadzenie kampanii na Facebooku, Instagramie oraz innych portalach Social Media
  • Prowadzenie dyskusji z potencjalnymi Klientami i poznanie Ich potrzeb oraz opinii.

 

Nie przyjmujemy zleceń na dodanie samych opinii w internecie! Chętnie zajmiemy się Państwa PR kompleksowo i skutecznie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie się spotkamy i omówimy wszelkie możliwości, które oferuje nasza agencja Broker Media Warszawa.

WDROŻENIE I REALIZACJA

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę!

dowiedz się więcej

SKUTECZNE STRATEGIE

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie!

dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWE ANALIZY

Wdrożenie systemu statystycznego nie polega wyłącznie na wstawieniu kodu Google Analytics! Aby skutecznie pozyskiwać Klientów, czasem trzeba ich lepiej poznać.

dowiedz się więcej

WYJĄTKOWE KREACJE

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.

dowiedz się więcej

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online