Identyfikacja wizualna czyli jak skutecznie budować markę

identyfikacja wizualna

 

 

„Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów”. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Na pewno znasz te powiedzenia. Zaskakujące, jak wiele w tych, zdawać by się mogło banalnych, stwierdzeniach jest prawdy. Czy zastanawiałeś się kiedyś jak istotnym elementem świadomego budowania marki jest identyfikacja wizualna?

 

 

 

 

 

projekty logo

Świadome budowanie wizerunku

Coca-cola. Co widzisz? Szklaną butelką z czerwoną banderolą i charakterystycznym białym napisem? Jesteś w trasie, chwyta Cię głód, masz ochotę na szybką przekąskę. Czego szukasz? Czy nie charakterystycznej żółtej litery M, zwiastującej siedzibę McDonald`s. Z jaką marką kojarzy Ci się nagryzione jabłko?

Dobrze zaprojektowane, oddające charakter i ideały marki, logo jest nieodłącznym elementem wizerunku. Myślimy obrazami – czego najlepszym dowodem jest powyższy przykład. Dobre, łatwo rozpoznawalne, charakterystyczne, korespondujące z filozofią firmy logo to podstawa świadomego budowania marki. Profesjonalny logotyp to jednak zaledwie punkt wyjścia…

Kompleksowe realizacje

Mamy świadomość jak istotna w procesie kształtowania wizerunku jest spójna identyfikacja wizualna, dlatego naszym klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług graficznych.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

logotypy

 

Pracujemy w doświadczonym, pełnym energii i pomysłów zespole. Współpracujemy również z profesjonalistami z pokrewnych dziedzin – fotografami, programistami, copywriterami, co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Dysponujemy bazą doświadczonych wykonawców – drukarni, firm produkujących gadżety reklamowe, firm specjalizujących się w oklejaniu samochodów (reklama na auto).

Jak pracujemy?

projektowanie identyfikacji wizualnejPrzede wszystkim rozmawiamy. Słuchamy, co o firmie i własnych pomysłach, mówią nasi klienci. Zadajemy dużo pytań. Bardzo istotne jest dla nas dokładne poznanie Twoich potrzeb, oczekiwań, filozofii i ideałów przyświecających prowadzonemu przez Ciebie biznesowi. Tak szczegółowe informacje, poprzedzone dokładnym researchem branży i analizą konkurencji, pozwalają nam zaproponować prototyp logotypu, który następnie poddawany jest ostatecznym szlifom, zgodnie z uwagami i zaleceniami klientów.

 

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

graficy projekty logoZnamy się na tym co robimy. Lubimy naszą pracę. Mamy świadomość, że nie każdy klient potrzebuje kosztownej księgi znaku (określającej zasady zastosowania logo, kolorystki, itp.). Dostosowujemy się do oczekiwań klienta, zarówno pod względem zakresu prac, jak i ceny.

Zlecając nam kompleksowe przygotowanie identyfikacji wizualnej – logo, wizytówek, papieru firmowego czy ulotek – zyskujesz pewność, że będą ona profesjonalnie wykonane i maksymalnie spójne.


Masz pytania? Zadzwoń. Napisz. Porozmawiajmy

Obsługujemy firmy z całego kraju oraz zagranicy. Zapraszamy na spotkanie w Warszawie

WDROŻENIE I REALIZACJA

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę!

dowiedz się więcej

SKUTECZNE STRATEGIE

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie!

dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWE ANALIZY

Wdrożenie systemu statystycznego nie polega wyłącznie na wstawieniu kodu Google Analytics! Aby skutecznie pozyskiwać Klientów, czasem trzeba ich lepiej poznać.

dowiedz się więcej

WYJĄTKOWE KREACJE

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.

dowiedz się więcej

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online