WebDesign EN -
strony internetowe

Projektujemy i tworzymy nowoczesne i profesjonalne strony www – indywidualny projekt, CMS, gwarancja

Profesjonalna strona internetowa… to pierwszy krok do sukcesu Państwa firmy w internecie. Stworzymy dla Państwa stronę www, która będzie skuteczna oraz atrakcyjna pod względem wizualnym i technicznym. Jesteśmy agencją z Warszawy, ale obsługujemy Klientów z całej Polski, a także realizujemy projekty dla Klientów spoza granic naszego kraju. Wycena jest darmowa, a dodatkowo podpowiemy i doradzimy.

Każdy nowy projekt strony internetowej to dla nas wyzwanie, do którego podchodzimy z radością i kreatywnością, traktując pracę nad stroną www jako możliwość zaprezentowania naszych umiejętności, wdrożenia nowinek technologicznych i topowych rozwiązań, które zachwycą potencjalnych klientów. Mając na uwadze rosnącą ilość użytkowników, którzy przeglądają strony www na urządzeniach mobilnych, projektujemy serwisy w technologii RWD oraz ich wersje mobilne, umożliwiającej poprawne wyświetlanie zawartości na wszystkich rodzajach urządzeń np Smartfon, czy tablet.

WebDesign EN

Nie uznajemy półśrodków – zadowolenie naszych Klientów jest dla nas kluczowym celem i inspiracją do nieustannego rozwoju. Dlatego naszych Klientów wpieramy na każdym etapie tworzenia strony www. Zaczynając od przygotowania indywidualnych projektów graficznych strony głównej serwisu oraz podstron i poszczególnych sekcji tematycznych, poprzez ich wdrożenie, aż do przygotowania kompletnego serwisu opartego na intuicyjnym systemie zarządzania treścią. Wszystkie nasze serwisy posiadają łatwy w obsłudze panel CMS, dzięki któremu możesz samodzielnie zmieniać treści na swojej stronie, dodać zdjęcia, opisy, różne pliki, a także rozbudować witrynę o kolejne podstrony w przyszłości.

Od ponad 10 lat projektujemy i tworzymy solidne, nowoczesne i funkcjonalne
strony www

System CMS do zarządzania stronami

Nasza agencja oferuje projektowanie stron internetowych w oparciu różne platformy CMS. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacjach na bazie systemu WordPress oraz TYPO 3. Spośród otwartych systematów właśnie te, według nas, sprawdzają się najlepiej.

Czas wykonania strony www

Czas kompletnej realizacji jest tak różny, jak różne mogą być strony. W przypadku prostych stron „wizytówek” potrzebujemy 3 dni. Zaś w przypadku serwisów, które wymagają zaprojektowania oraz kodowania kilku, kilkunastu podstron, czas jaki potrzebny jest na realizację może wynieść 3-4 tygodnie. Decydując się na rozbudowany serwis internetowy z kilkudziesięcioma podstronami, kilkoma formularzami, dodatkowymi językami oraz innymi indywidualnymi rozwiązaniami, czas realizacji może przekroczyć jeden miesiąc.

Cena strony internetowej

Naszym pierwszym krokiem w celu stworzenia nowoczesnej, funkcjonalnej i dopasowanej do Państwa potrzeb strony www jest precyzyjne określenie, jakiej strony Państwo potrzebują. Dlatego zapraszamy do kontaktu i chętnie wycenimy oraz zaprojektujemy serwis internetowy „szyty na miarę”.

Mobilne strony www

Projektujemy nowoczesne strony www dostosowane do urządzeń mobilnych, a także indywidualnych potrzeb naszych klientów, które charakteryzują się dużą szybkością, niezawodnością oraz zgodnością z wymogami Google.

Sklepy internetowe

Najlepsze produkty to tylko połowa powodzenia w sprzedaży! Kolejna część to stworzony z pasją, przy użyciu profesjonalnej wiedzy i doskonałych narzędzi sklep internetowy. Taki, w którym klienci z przyjemnością zrobią zakupy – funkcjonalny, intuicyjny, przyjazny użytkownikom.

Tworzone przez nas sklepy są w pełni responsywne. Oznacza to, że kupując produkty przy użyciu komputera, tabletu, czy smarftona szablon automatycznie dostosowuje się do rozmiaru okna, umożliwiając wygodne i w pełni komfortowe korzystanie z serwisu.

Blogi

Jak wynika z badań, zrealizowanych przez Polskie Badania Internetu ponad 3 mln. Polaków regularnie czyta blogi.

Firmowy blog będzie doskonałym narzędziem, które pozwoli zgromadzić potencjalnych klientów i w bezpośredni sposób się z nimi komunikować. Dzięki interesującym dla czytelników treściom pomoże także znacząco zwiększyć sprzedaż usług i produktów.

Ostatnio wykonywane

Projektujemy: Nowoczesne strony, identyfikacja - logo, materiały do druku

Mimar Home

Mimar Home

Kompleksowa realizacja strony internetowej Mimar Home
see