Projekty logo EN

Logotyp – pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Oferujemy projektowanie logo oraz pełnej identyfikacji wizualnej dla firm

Pierwsze wrażenie odgrywa bardzo ważną rolę w wielu sytuacjach naszego życia. Gdy kogoś ważnego poznajemy, zawsze będziemy pamiętać pierwsze spotkanie i pierwsze myśli oraz okoliczności, które temu towarzyszyły.

Nie inaczej jest w biznesie – ludzie, którzy po raz pierwszy widzą logo jakieś firmy, często je zapamiętują i kojarzą z tą firmą. Aby jak najwięcej osób kojarzyło logo firmy, musi być ono chwytliwe, dobrze się kojarzyć i co najważniejsze, nawiązywać do nazwy firmy lub branży, w której ta firma działa.

 

 

Projekty logo EN

Logo i branding to nasza specjalność

O tym, jak ważne jest dobre logo dla działalności przedsiębiorstwa wiemy już od bardzo wielu lat. Projektując je, przywiązujemy wagę do detali, które mogą zwrócić uwagę klienta i przyciągnąć go do Twojej firmy.

Nad projektami pracują doświadczeni graficy, którzy zaprojektowali już bardzo wiele znaków firmowych. Jeśli chcesz zobaczyć nasze prace, zapraszamy do zapoznania się z portfolio.

Wykonujemy logotypy zarówno dla dużych firm z pełną księgą znaku, jak i współpracujemy  z bardzo niedużymi przedsiębiorstwami prowadzonymi przez młodych ludzi. Możemy też zaprojektować logo na bloga lub inną, prywatną stronę internetową.

Skrupulatność i terminowość – właśnie to nas charakteryzuje. Zapraszamy do współpracy.

aaa

aa

a

d