Marketing internetowy i PR EN

Łączymy doświadczenie agencji interaktywnej, software house’u oraz agencji SEM-owej.

Wyróżnimy Twoją firmę na tle konkurencji. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze reklamowej firm w zakresie marketingu internetowego i Public Relations.

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klientów z różnych rynków i niemalże każdej branży, pozwala na wykorzystanie zdobytej przez lata wiedzy w taki sposób, aby zapewnić skuteczne osiągnięcie założonego celu. Nie ma tu miejsca na przypadkowość – Dostarczamy konkretne, mierzalne wyniki. Stawiamy przede wszystkim na efektywność naszych kampanii, poprzez kierowanie środków i działań dokładnie w te miejsca, które dają najwyższą szansę powodzenia.

Marketing internetowy i PR EN

Łączymy doświadczenie i kreatywność z najnowszą technologią – tworząc niekonwencjonalne rozwiązania marketingowo-biznesowe. Stale się szkolimy i rozwijamy, ponieważ wiemy, że sukces w marketingu osiągają tylko Ci, którzy potrafią wyjść ze strefy komfortu i poza powszechnie obowiązujące schematy.

Do każdej kampanii reklamowej podchodzimy indywidualnie, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Szczególne powody do satysfakcji daje nam fakt, że większość naszych Klientów dotarła do nas drogą polecenia, a 80% obecnych firm współpracuje z nami od wielu lat. Nasza praca to przede wszystkim partnerstwo i zaangażowanie we współpracy z Klientami!

Porozmawiajmy o strategicznym budowaniu wizerunku
w sieci.

POZYCJONOWANIE & SEO

Oferujemy skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie stron internetowych, poparte wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i osiągniętymi efektami dla naszych Klientów.

Badania Internetu pokazują, że aż 97% użytkowników Internetu korzysta przede wszystkim z Google. Jeżeli chcesz, aby Twoja firma była często odnajdywana przez potencjalnych klientów on-line, usługa pozycjonowania i optymalizacji SEO jest właśnie dla Ciebie.

Pozycjonowanie strony rozpoczynamy zawsze od przyjrzenia się konkurencji, a następnie analizy słów kluczowych i audytu strony. Widoczność strony w wyszukiwarce to długotrwały proces, w którym bardzo ważna jest przemyślana strategia.

GOOGLE ADS / ADWORDS

Nasza agencja oferuje profesjonalne i efektywne prowadzenie kampanii reklamowych w Google ADS (dawniej AdWords). Kampania reklamowa oparta na linkach sponsorowanych będzie doskonałym sposobem, aby precyzyjnie i szybko dotrzeć do tych grup docelowych, na których najbardziej zależy firmie.

Prostsza droga do sukcesu i skuteczność bez wymówek.

Kampania Google Ads doskonale uzupełnia się z pozycjonowaniem i content marketingiem.

CONTENT MARKETING

Content marketing to sposób na efektywną komunikację z potencjalnymi klientami. Poprzez produkcję wysokiej jakości contentu (treści, infografik, zdjęć, wideo) i dystrybucję tych treści w odpowiednich miejscach w sieci, realizowane są kluczowe cele przedsiębiorstwa.

Prowadząc działania z zakresu content marketingu dla naszych klientów szczegółowo planujemy formę i wydźwięk publikacji, tak samo wiele uwagi przykładamy wyborowi miejsc, w których będziemy dystrybuowali przygotowane materiały.

SOCIAL MEDIA

Czy wiesz, że 5 z 7 najczęściej odwiedzanych stron internetowych. to właśnie strony social media! Wśród nich znalazły się m.in. Facebook, Youtube, Instagram, TikTok, Twitter. Aż dwie trzecie całej populacji internautów regularnie odwiedza portale społecznościowe!

Zdefiniujemy, które media społecznościowe będą skuteczną platformą komunikacji dla Państwa biznesu i opracujemy skuteczną politykę komunikowania.

PR INTERNETOWY

Tradycyjne działania PR w komunikacji marketingowej już nie wystarczą. Dziś Internet jest głównym kanałem poszukiwania partnerów biznesowych, wyszukiwania usług czy towarów. Internet stworzył niesamowitą szansę – możliwość szybkiego, bezpośredniego kontaktu firm z potencjalnymi klientami. Korzystając z narzędzi PR internetowego docierasz do precyzyjnie określonej grupy odbiorców, z wybranym komunikatem – ekspresowo i efektywnie!

PERFORMANCE MARKETING

Performance marketing to model działań nastawiony na uzyskanie pożądanego efektu w postaci konkretnych aktywności odbiorców, który obejmuje różne formy promocji i jest skoncentrowany na generowaniu sprzedaży.

Sprawdź, czy Twój biznes, może rozliczać się za efekt w Internecie, skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje.