Doradztwo i analityka

WebDesign

SEO / SEM / PR

Skuteczne rozwiązania reklamowe

Strategie marketingowe, dobrze zaplanowane i efektywnie zrealizowane

Doradztwo i analityka

WebDesign

Marketing internetowy

Marketing & PR

Jedna Agencja... Tysiąc możliwości...

Więcej
Doradztwo i analityka Doradztwo i analityka

Doradztwo i analityka

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie
WebDesign WebDesign

WebDesign

Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe oraz sklepy www. Wykonamy dla Państwa stronę, która będzie atrakcyjna pod względem wizualnym, informacyjnym, a także funkcjonalnym.
Marketing i PR Marketing i PR

Marketing i PR

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę marketingową i PR
Grafika i DTP Grafika i DTP

Grafika i DTP

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.
Przyciągamy uwagę klientów i mediów.

Przyciągamy uwagę klientów i mediów.

Wyróżnimy Twoją firmę na tle konkurencji. Łączymy doświadczenie agencji interaktywnej, software house’u oraz agencji SEM-owej.

W Broker Media od ponad 10 lat tworzymy kreatywne rozwiązania oraz skuteczne strategie marketingowe. Nasz wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klientów z różnych rynków i niemalże każdej branży, pozwala na wykorzystanie zdobytej przez lata wiedzy w taki sposób, aby zapewnić skuteczne osiągnięcie założonego celu.

 

Oferujemy szeroki zakres usług reklamowych i marketingowych dla firm. Począwszy od zaprojektowania identyfikacji wizualnej; logo, branding, przez tworzenie nowoczesnych i profesjonalnych stron internetowych, a kończąc na kompleksowej obsłudze reklamowej i PR; pozycjonowanie, Google ADS, Content Marketing, Social Media oraz wiele więcej.

Profesjonalizm
Profesjonalizm

Międzynarodowe doświadczenie.

Od ponad 10 lat z powodzeniem pracujemy dla klientów z całego świata.

Nasz zespół to młodzi i utalentowani ludzie dla których praca w tej branży jest pasją, a dzięki połączeniu z kadrą mającą ogromne doświadczenie, tworzymy nieszablonowe koncepcje i stale szukamy nowszych i lepszych rozwiązań – osiągając coraz lepsze wyniki.

Porozmawiajmy  o strategicznym budowaniu wizerunku w sieci.
Porozmawiajmy  o strategicznym budowaniu wizerunku w sieci.

Porozmawiajmy o strategicznym budowaniu wizerunku w sieci.

Profesjonalna komunikacja, trwały wizerunek, doradztwo, PR, rezultaty w pozycjonowaniu

Strony internetowe

Projektujemy: Nowoczesne strony, identyfikacja - logo, materiały do druku

Mimar Home

Mimar Home

Kompleksowa realizacja strony internetowej Mimar Home
see