Baza wiedzy:

Aktualności i wydarzenia Content Marketing E-PR - public relations Kampanie Google Adwords Pozycjonowanie / SEO Social Media Strony internetowe - Web Design

Pozycjonowanie / SEO SEO (search engine optymalization)

SEO (search engine optymalization) czyli działania mające na celu optymalizację strony internetowej pod wyszukiwarkę Google. SEO to ta część działań, która jest bezpośrednio związana ze stroną – to tzw. działania (On-site). Działania te w połączeniu z pozycjonowaniem mają na celu osiągnięcie przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Do najważniejszych czynników optymalizacyjnych możemy zaliczyć:

  • optymalizacja tytułu strony i podstron,
  • umieszczenie słów kluczowych w tekstach na stronie,
  • dobór odpowiednich nagłówków (h1, h2, h3),
  • odpowiednie linkowanie wewnętrzne na stronie,
  • optymalizacja meta tagów, description oraz altów,
  • optymalizacja szybkości ładowania strony.

Pozycjonowanie (link building) stron internetowych w wyszukiwarce Google jest to pozyskiwanie odnośników z serwisów zewnętrznych. Jakość oraz ilość tych linków ma bezpośredni wpływ na pozycje w wynikach wyszukiwania i jest to najważniejszy z czynników rankingowych algorytmu Google. Działania te powinny być prowadzone równocześnie z optymalizacją strony.

Budowa i zawartość strony www a pozycjonowanie

W każdym miesiącu z samej tylko wyszukiwarki Google korzysta około 20 milionów polskich internautów. W związku z tym, aby wypromować biznes, niemal koniecznością staje się obecność w sieci. Jeśli chcesz, żeby na Twoją stronę trafiało jak najwięcej użytkowników, musisz zadbać o jej odpowiednie pozycjonowanie. A wpływ na to ma mnóstwo czynników – od technologii samej […]

czytaj więcej

Narzędzia SEO

Podstawowe narzędzia, które mogą być dla Ciebie przydatne przy optymalizacji oraz pozycjonowaniu strony internetowej.   * Uwaga! Korzystanie z narzędzi oznaczonych gwiazdką w sposób nieumiejętny może powodować kłopoty, dla początkujących użytkowników przed użyciem radzimy konsultację ze specjalistą (potencjalne narzędzia Black Hat SEO, ale można też używać ich w sposób zgodny z wytycznymi Google)     […]

czytaj więcej

WDROŻENIE I REALIZACJA

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę!

dowiedz się więcej

SKUTECZNE STRATEGIE

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie!

dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWE ANALIZY

Wdrożenie systemu statystycznego nie polega wyłącznie na wstawieniu kodu Google Analytics! Aby skutecznie pozyskiwać Klientów, czasem trzeba ich lepiej poznać.

dowiedz się więcej

WYJĄTKOWE KREACJE

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.

dowiedz się więcej

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online