Baza wiedzy:

Aktualności i wydarzenia Content Marketing E-PR - public relations Kampanie Google Adwords Pozycjonowanie / SEO Social Media Strony internetowe - Web Design

Kampanie Google Adwords

Nowość w AdWords: Kierowanie demograficzne dla kampanii w sieci wyszukiwania

Nowa funkcja kierowania demograficznego jest dostępna globalnie i reklamodawcy zaczęli widzieć ją na swoich kontach od 12.09.2016r. Gdzie szukać? Nową opcje kierowania demograficznego można znaleźć na poziomie grupy reklam Google AdWords na karcie „Odbiorcy”, nowa podkarta o nazwie „Demografia” Polecamy Bardzo dobra opcja dla Wszystkich tych, którzy mają ograniczony budżet i chcą trafiać dokładnie do […]

czytaj więcej

WDROŻENIE I REALIZACJA

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę!

dowiedz się więcej

SKUTECZNE STRATEGIE

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie!

dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWE ANALIZY

Wdrożenie systemu statystycznego nie polega wyłącznie na wstawieniu kodu Google Analytics! Aby skutecznie pozyskiwać Klientów, czasem trzeba ich lepiej poznać.

dowiedz się więcej

WYJĄTKOWE KREACJE

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.

dowiedz się więcej

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online