Baza wiedzy:

Aktualności i wydarzenia Content Marketing E-PR - public relations Kampanie Google Adwords Pozycjonowanie / SEO Social Media Strony internetowe - Web Design

E-PR - public relations

Jak skutecznie reklamować usługi klinik medycznych w Internecie?

Obsługa reklamowa Klinik Medycznych w Warszawie i całym kraju. Zdrowie od lat zajmuje najwyższe miejsca na liście najważniejszych wartości, a usługi medyczne niezmiennie należą do najczęściej wyszukiwanych w Internecie. Każdego dnia Polacy szukają w Internecie porad dotyczących zdrowia, klinik wykonujących konkretne zabiegi oraz opinii na temat lekarzy. Jak sprawić, żeby te osoby dołączyły do grona […]

czytaj więcej

WDROŻENIE I REALIZACJA

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę!

dowiedz się więcej

SKUTECZNE STRATEGIE

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie!

dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWE ANALIZY

Wdrożenie systemu statystycznego nie polega wyłącznie na wstawieniu kodu Google Analytics! Aby skutecznie pozyskiwać Klientów, czasem trzeba ich lepiej poznać.

dowiedz się więcej

WYJĄTKOWE KREACJE

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.

dowiedz się więcej

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online