Baza wiedzy:

Aktualności i wydarzenia Content Marketing E-PR - public relations Kampanie Google Adwords Pozycjonowanie / SEO Social Media Strony internetowe - Web Design

Content Marketing

Content Marketing – pisz, publikuj, zwiększaj sprzedaż

Przez pojęcie Content Marketingu rozumie się działania mające na celu pozyskanie klientów poprzez pisanie wartościowych i unikalnych treści oraz ich publikację w sieci, serwisach internetowych. Marketing treści jest przeciwieństwem standardowych form marketingu, bazujących na jednostronnym przekazie reklamowym. Podstawą content marketingu jest budowanie długoterminowych relacji poprzez interakcję i zaangażowanie obydwu stron, czyli zarówno osób promujących własne treści, jak i ich odbiorców.

Do najbardziej popularnych form CM należą:

  • artykuły sponsorowane,
  • artykuły eksperckie,
  • webinaria,
  • infografiki,
  • video,
  • poradniki, raporty itd

Wpływ Content Marketingu na SEO

Od kilku lat wśród osób związanych z branżą SEO funkcjonuje stwierdzenie „Content is King”. Oznacza to, że tworzenie unikalnej treści, która będzie wartościowa dla użytkowników, to klucz do sukcesu w pozycjonowaniu serwisu. Istotne jest, by treści były merytoryczne, było ich dużo, a liczba artykułów stale rosła. Bardzo wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jaki potencjał […]

czytaj więcej

WDROŻENIE I REALIZACJA

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę!

dowiedz się więcej

SKUTECZNE STRATEGIE

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie!

dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWE ANALIZY

Wdrożenie systemu statystycznego nie polega wyłącznie na wstawieniu kodu Google Analytics! Aby skutecznie pozyskiwać Klientów, czasem trzeba ich lepiej poznać.

dowiedz się więcej

WYJĄTKOWE KREACJE

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.

dowiedz się więcej

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online