W ofercie firmy Broker Media posiadamy sprzedaż balonów reklamowych, ponieważ balony reklamowe to doskonały sposób na reklamę zewnętrzną firmy i pokazanie swojego produktu lub marki w widoczny sposób. Balony są przeznaczone do wykorzystania o każdej porze roku. Idealna reklama na imprezach plenerowych, eventach, targach, oraz wszędzie tam gdzie znajdzie się miejsce. Balony dmuchane są wykonane z lekkich i wytrzymałych poliestrów. Istnieje możliwość wykonania balonu o różnych kształtach i rozmiarach, oraz z grafiką dostosowaną do potrzeb Klienta. Współpracujemy z największym producentem reklam dmuchanych w Europie. Dlatego też jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego Klienta i zapewnić bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.

WDROŻENIE I REALIZACJA

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę!

dowiedz się więcej

SKUTECZNE STRATEGIE

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie!

dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWE ANALIZY

Wdrożenie systemu statystycznego nie polega wyłącznie na wstawieniu kodu Google Analytics! Aby skutecznie pozyskiwać Klientów, czasem trzeba ich lepiej poznać.

dowiedz się więcej

WYJĄTKOWE KREACJE

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.

dowiedz się więcej

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online