Wykonujemy audyty stron www, sklepów oraz linków zewnętrznych. Oferta jest indywidualnie dostosowywana do wymagań Klienta.

audyt stronyLinki przychodzące to jeden z czynników wpływający na pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google, od tego jakiej jakości linki zewnętrzne prowadzą do strony oraz od ich ilości zależy pozycja naszej strony. Od 2014r Google oficjalnie zaczęło obniżać pozycje witryn za nienaturalne/niezgodne z regulaminem linki przychodzące.  Kiedyś liczyła się liczba linków dziś ich jakość. Dlatego chcąc przywrócić stronę w TOP 10 (pierwsza strona wyników wyszukiwania Google) konieczny jest audyt linków, a następnie podjęcie działań mających na celu wypozycjonowanie ponowne strony.

 

WDROŻENIE I REALIZACJA

Wprowadzamy firmy i produkty do internetu. Realizujemy cele naszych klientów od strategii przez kreację, po wdrożenie. Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę!

dowiedz się więcej

SKUTECZNE STRATEGIE

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Pomożemy Ci stworzyć stabilny oraz spójny wizerunek, który zapewni sukces Twojej firmie!

dowiedz się więcej

KOMPLEKSOWE ANALIZY

Wdrożenie systemu statystycznego nie polega wyłącznie na wstawieniu kodu Google Analytics! Aby skutecznie pozyskiwać Klientów, czasem trzeba ich lepiej poznać.

dowiedz się więcej

WYJĄTKOWE KREACJE

Nasza oferta to kompletny zestaw usług graficznych, które są maksymalnie spójne w różnych aspektach ich stosowania oraz stanowią skuteczne narzędzie budowania silnych marek.

dowiedz się więcej

Krótki opis:

Zakres prac:
Zobacz stronę online